Belvároshoz közeli új modern irodánkba keresünk szerveres kollégánk mellé még egy munkatársat.

Vállalkozásunk 20 éve foglakozik kis- és középvállalati ügyfélkör informatikai eszközparkjának felügyeletével, szervizelésével és fejlesztésével. Ügyfeleink között tudhatjuk több kis- és középvállalat mellett a Hunguest Hotel Forrást**** és a Napfényfürdő Aquaparkot, valamint az NNG szegedi irodáját. Dinamikusan bővülő, fiatalos csapatunkba keresünk szegedi telephelyre új munkatársat, az alábbi pozíció betöltésére:

Rendszergazda Windows szerverek üzemeltetésére

Feladatok:

Mi lenne a Te feladatod?

  • Windows Szerverek installálása és konfigurálása (Active Directory, Hyperv, VMWare, Terminal server)
  • Szegedi és vidéki KKV és nagyvállalati ügyfeleink informatikai rendszereinek üzemeltetése
  • Hálózati rendszereink üzemeltetése
  • Biztonsági mentések kezelése

Elvárások:

Ha mindez megvan benned:

  • Magas szintű Windows Server környezet ismerete
  • Active Directory, Hyperv, VMWare, Terminal server, SharePoint és Windows hálózatok ismerete
  • Exchange szerver
  • TCP/IP hálózatok adminisztrátori ismerete (IP, TCP, UDP alapprotokollok, core switching, routing)
  • Microsoft Office 365 ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó kommunikációs készség
  • VPN, NOD, TeamViewer, Terminál szerver, Office 365, DELL termékek és technológiák használatában szerzett jártasság
  • B típusú jogosítvány

Előny:

  • Ubiquity, Mikrotik, Synology termékek és technológiák használatában szerzett jártasság
  • Hasonló munkakörben már szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Családcentrikus munkahely
  • Fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Céges telefon saját használatra is
  • Céges notebook saját használatra is
  • Családias légkör
  • Kávé, tea, kóla, üditő kotrlátlan fogyasztás + csoki nap

Egyéb információ:

  • Munkakezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Szeged
  • Munkaidő: 8 óra
  • Fényképes önéletrajzokat kérnénk, fizetési igény megjelölésével!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 2.

Napfényfürdő Aquapark SZUE nyári pénztár mellett található az irodánk

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a következő címre kérjük: iroda@displaycomputer.hu